Записаться на консультацию
80 просмотров
Сексуальне виховання

Сексуальне виховання осіб з особливими потребами

Сексуальне виховання осіб з особливими потребами — необхідність чи постидна тема? За часто трапляється так, що неповносправні особи отримують сексуальну освіту тоді, коли їх сексуальна поведінка переходить норми загальноприйнятої.

Та чи потрібно особам з інтелектуальною неповносправністю та розладами аутичного спектру статеве виховання? Чи краще «закрити очі» на самозадоволення?

Насамперед треба усвідомити, що діти які мають розлади РАС та відставання у інтелектуальному розвитку дозрівають так само як і їхні звичайні однолітки і всі зміни відбуваються у часовому порядку і тому вашій дитині потрібно допомогти отримати знання про себе: усвідомити свою стать, будову тіла, зміни які відбуваються під час статевого дозрівання.

Важливим етапом виховання — є ранній психосексуальний вік — це початок сексуального досвіду. Де потрібно пояснити про ідентичність, тобто про усвідомлення своєї статі та емоційне навчання — вивчення емоційних проявів. На цьому етапі потрібно говорити з дитиною про інтимність (звідки вона з’явилася, чим відрізняється хлопчик від дівчинки.

Не достатні знання чи інші причини( свербіж, запальні процеси, цікавість, емоційне перенапруження) можуть призвести до мастурбації. І завданням батьків, вихователів є не допустити до ситуації, коли неповносправна особа отримує задоволення в присутності інших людей! Потрібно навчити виконувати сексуальні дії в окремому приміщенні, наодинці у безпечний спосіб.

Запам’ятайте діти не можуть бути покарані за мастурбацію побиттям, криком чи іншим методом — це може призвести ще до більшого сексуального бажання.

80 просмотров

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *