Запись на консультациюЖилье иногородним
NDT Bobath Therapy — Реабилитационный центр Движение в Херсоне

NDT Bobath Therapy

NDTНейро-розвиваюча терапія (Neuro Developmental Treatment, NDT): концепція ведення фізичної реабілітації пацієнтів з органічними ураженнями мозку також використовується для відновлення хворих після інсультів, черепно — мозкових травм, у випадках втрати контролю над своїм тілом , при явищах паралічу. Також застосовується до маленьких діток, що відстають у розвитку.

Суть терапії полягає у використанні спеціальних стимулів і впливів ( зорових, слухових, тактильних, положення тіла в просторі і щодо предметів), які включають в роботу уражені структури ЦНС, коригують їх взаємодію з іншими функціональними системами і пригнічують патологічні рухові стереотипи . Обов’язкова умова — застосування стимулів в певній послідовності, яка повинна збігатися з періодами фізіологічного розвитку ЦНС.

Терапія застосовується як при мінімальних порушеннях, так і при грубих, інвалідизуючих патологічних змінах. Може бути задіяна на всіх етапах надання допомоги дітям з органічною патологією нервової системи.

Сьогодні це одна з базових концепцій сучасної реабілітації, що відходить від стандартів і підтримує новаторство і індивідуальний підхід в лікуванні пацієнтів.