Запись на консультациюЖилье иногородним
Тельфер (траверса) — Реабилитационный центр Движение в Херсоне

Подвесная система

Підвісна система (тельфер) — це підвісний блочний механізм, що допомагає розвантажити м’язи до стану невагомості. Підвісна терапія сприяє зміцненню м’язів та особливо ефективна в тих умовах, коли пацієнт не може самостійно переміщуватися в просторі. Так само використовують підвісну систему, в якій пацієнт може рухатися без ризику і страху падіння. За допомогою підвісної системи можна максимально розвантажити та розслабити різні групи м’язів, тим самим зменшити больовий синдром.

Втрата людиною рухомості може бути обумовлена різними нейрофізіологічними захворюваннями, спортивними чи побутовими травмами. Але для нормальної життєдіяльності організму людини необхідно прийняти вертикальне положення і для цього можна використати унікальну підвісну систему тельфер, що допомагає відновити рухові функції.

Тельфер являє собою підвісну конструкцію, що утримує людину у вертикальному положенні і тим самим відновлюється живлення сполучної тканини, здійснюється профілактика контрактур, покращується кровообіг, робота дихальної, серцево-судинної системи та відбувається правильне навантаження на кісткову систему та суглоби.

Показання

  • ДЦП
  • Інсульт
  • ЧМТ
  • Наслідки травм опорно-рухового апарату та нервової системи
  • Парези та паралічі